Štěpánský běh 2019
4. 1. 2020
29.r. Štěpánského běhu a 8.r. Memoriálu Milana Suchomela | |||||
26.12.2019 Čáslav | |||||
přípravka dívky cca 800m | |||||
1. | Křikavová Adéla | 100101 | Světlá nad Sázavou | 3:11 | |
2. | Vrběcká Inka | 90601 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 3:31 | |
3. | Nedvědová Karolína | 90121 | TJ Sokol Kolín-atletika | 3:32 | |
4. | Drbohlavová Marie | 90101 | neregistrovaní | 3:35 | |
5. | Kužmová Tanya | 90101 | TARGET SPORT MILOVICE | 3:39 | |
6. | Havlíčková Denisa | 90101 | ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice | 3:52 | |
7. | Ficková Ludmila | 90330 | TJ CHS TURBO Chotěboř | 3:57 | |
8. | Pernicová Amálie | 110101 | ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice | 4:28 | |
9. | Fišterová Anna | 110101 | ZŠ J.V.Sticha Punta Žehušice | 4:32 | |
přípravka kluci cca 800m | |||||
1 | Malina Petr | 80205 | AC Čáslav z.s. | 2:55 | |
2 | Dašek Lukáš | 100124 | Atletika Stará Boleslav, z.s. | 3:04 | |
3 | Křikava Jaromír | 100101 | Světlá nad Sázavou | 3:27 | |
4 | Malina Pavel | 110101 | AC Čáslav z.s. | 3:30 | |
5 | Slabihoud Ales | 100101 | AC Pardubice | 3:34 | |
6 | Slabihoud Pavel | 101019 | AC Pardubice | 3:46 | |
muži příchozí cca 2450m | |||||
1 | Andrle Štěpán | 980101 | neregistrovaní | 8:23 | |
2 | Sotona Miroslav | 650101 | neregistrovaní | 11:16 | |
3 | Andrle Vlastimil | 620101 | neregistrovaní | 12:12 | |
4 | Schwarz Josef | 550101 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 12:14 | |
5 | Franc Tomáš | 760101 | Fidobar | 12:43 | |
6 | Boháč Rostislav | 710101 | neregistrovaní | 13:17 | |
7 | Černý Luboš | 680101 | Šneci Kladno | 19:07 | |
žáci mladší cca 2450m | |||||
1. | Havlíček Radek | 61121 | AC Čáslav z.s. | 9:28 | |
2. | Vožický Šimon | 61209 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 9:38 | |
3. | Pernica Adam | 71005 | AC Čáslav z.s. | 10:13 | |
4. | Malina Miroslav | 60914 | AC Čáslav z.s. | 10:44 | |
5. | Vrběcký Vítek | 61201 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 11:30 | |
6. | Křikava Miroslav | 70101 | Světlá nad Sázavou | 12:42 | |
7. | Jelínek Ladislav | 70101 | TJ Jiskra Havlíčkův Brod | 13:12 | |
dorosteci a žáci starší cca 2450m | |||||
1. | Matolín Maximilian | 30129 | TJ Dukla Praha | 7:56 | |
2. | Perner Michal | 20615 | AC Čáslav z.s. | 8:06 | |
3. | Bottega Mirko | 40101 | Trevisatletica Italia | 8:09 | |
4. | Malina František | 50724 | AC Čáslav z.s. | 8:13 | |
5. | Jirků Adam | 41202 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 8:19 | |
6. | Nedvěd Marek | 50311 | TJ Sokol Kolín-atletika | 9:43 | |
7. | Boháč Vojtěch | 50512 | AC Čáslav z.s. | 9:44 | |
8. | Havelka Adam | 50807 | AC Čáslav z.s. | 10:13 | |
žákyně mladší cca 2450m | |||||
1. | Vaňková Kristýna | 70125 | AC Čáslav z.s. | 10:42 | |
2. | Slabihoudová Tereza | 70916 | AC Pardubice | 12:03 | |
3. | Ficková Alžběta | 70101 | Biatlon Chotěboř | 12:43 | |
4. | Hendlová Eliška | 60101 | Běhny Meteleskum bleskum | 15:10 | |
ženy příchozí cca 2450m | |||||
1. | Vomelová Aneta | 10501 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 11:43 | |
2. | Kočí Petra | 820101 | Fidobar | 12:43 | |
3. | Paulová Klára | 810101 | neregistrovaní | 13:38 | |
4. | Malinová Kateřina | 740101 | neregistrovaní | 15:13 | |
5. | Hendlová Lenka | 700101 | Běhny Meteleskum bleskum | 17:37 | |
6. | Černá Petra | 740101 | Šneci Kladno | 19:07 | |
žákyně starší a dorostenky cca 2450m | |||||
1. | Kovačičová Barbora | 50224 | AC Čáslav z.s. | 9:23 | |
2. | Šípková Karolína | 40528 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 9:27 | |
3. | Horákovská Adéla | 50221 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 10:01 | |
4. | Havlíčková Tereza | 31129 | AC Čáslav z.s. | 10:04 | |
5. | Šimůnková Julie | 50731 | AC Čáslav z.s. | 10:14 | |
6. | Černá Hana | 50710 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 11:29 | |
7. | Oravcová Leontýna | 50507 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | 12:04 | |
muži a junioři cca 4900m | |||||
1 | Šacl Jiří | 941124 | PSK Olymp Praha, z.s. | A | 15:12 |
2 | Vitner Petr | 900127 | PSK Olymp Praha, z.s. | A | 15:32 |
3 | Halberštát Jan | 980107 | PSK Olymp Praha, z.s. | A | 15:48 |
4 | Bílek David | 30530 | TJ Jiskra Ústí nad Orlicí, z.s. | A | 16:06 |
5 | Miláček Petr | 810101 | SVČ Ledeč nad Sázavou | A | 16:22 |
6 | Pecha Martin | 11004 | AC Čáslav z.s. | A | 16:26 |
7 | Váňa Karel | 751206 | AC Čáslav z.s. | B | 16:31 |
8 | Kudrna Zbyněk | 800901 | Enduraining | A | 16:39 |
9 | Chyba Martin | 861204 | AC Čáslav z.s. | A | 16:58 |
10 | Hyna Martin | 10101 | Spartak Praha 4 | A | 17:27 |
11 | Kudrna David | 770101 | Spartak Praha 4 | B | 17:27 |
12 | Cincibus Ondřej | 770328 | AC Čáslav z.s. | B | 17:53 |
13 | Semrád Ladislav | 670101 | neregistrovaní | C | 18:28 |
14 | Marsura Gabriele | 650101 | Trevisatletica Italia | C | 18:36 |
15 | Procházka Rudolf | 780101 | Run sport team | B | 18:36 |
16 | Havlíček Radek | 800101 | Přibyslav | A | 18:36 |
17 | Křepela Vojtěch | 971226 | TJ Nové Město na Moravě z.s. | A | 18:37 |
18 | Junek Vratislav | 30826 | AC Čáslav z.s. | A | 18:46 |
19 | Tichý František | 660101 | AZ team Světlá nad Sázavou | C | 18:56 |
20 | Táborský Petr | 810101 | TJ Děkanka | A | 19:07 |
21 | Hergesell Jiří | 710101 | Vračkovice | B | 19:27 |
22 | Kavalír Jiří | 930101 | KC Kutná Hora | A | 19:31 |
23 | Vavruška David | 790101 | bez registrace | B | 19:41 |
24 | Berky Jiří | 620101 | AZ team Světlá nad Sázavou | C | 19:42 |
25 | Prchal Pavel | 590101 | GP Kolín | D | 19:50 |
26 | Gottvald Tom | 860101 | Radio Haná | A | 20:03 |
27 | Polívka Petr | 870101 | neregistrovaní | A | 20:03 |
28 | Malina Vítek | 810101 | bez registrace | A | 21:04 |
29 | Beneš Michal | 880101 | bez registrace | A | 21:17 |
30 | Drbohlav Jan | 810101 | bez registrace | A | 21:17 |
31 | Doubek Lukáš | 760101 | Fidobar | B | 21:19 |
32 | Vrběcký Michal | 760101 | SDA Kojetín | B | 21:27 |
33 | Janák Martin | 850101 | bez registrace | A | 21:59 |
34 | Podaný Martin | 820101 | bez registrace | A | 22:03 |
35 | Ficek Tomáš | 750101 | SK Chotěboř | B | 22:04 |
36 | Mikan David | 810101 | MMA Čáslav | A | 22:07 |
37 | Paula Jaromír | 750101 | neregistrovaní | B | 22:16 |
38 | Procházka Jan | 30101 | Rudnik | A | 22:22 |
39 | Havelka Jan | 750101 | neregistrovaní | B | 23:03 |
40 | Pavlů Václav | 850101 | GP Kolín | A | 24:43 |
41 | Slabihoud Pavel | 770101 | Auto Štefec | B | 24:58 |
42 | Procházka Jaroslav | 610101 | AZ team Světlá nad Sázavou | C | 25:06 |
43 | Fišter Štefan | 640101 | neregistrovaní | C | 25:25 |
44 | Kovář Jaroslav | 700101 | Vinařice Kyjov | B | 25:56 |
45 | Hendl Radim | 690101 | Apollo 50 | C | 25:57 |
46 | Navrátil Josef | 490101 | SK Strančice | E | 26:16 |
47 | Pilař František | 610101 | Praha | C | 27:58 |
ženy a juniorky cca 4900m | |||||
1 | Maršánová Lucie | 901127 | PSK Olymp Praha, z.s. | A | 16:43 |
2 | Havránková Daniela | 820407 | PSK Olymp Praha, z.s. | B | 18:04 |
3 | Marsura Nicol | 990101 | Trevisatletica Italia | A | 18:17 |
4 | Dušková Linda | 10321 | Hvězda Pardubice z.s. | A | 18:49 |
5 | Dvořáková Petra | 811104 | AC Čáslav z.s. | B | 18:56 |
6 | Pilařová Jana | 870101 | bez registrace | A | 20:05 |
7 | Sochorová Věra | 780101 | AZ team Světlá nad Sázavou | B | 22:30 |
8 | Nováková Hana | 850101 | neregistrovaní | A | 25:15 |
9 | Havelková Kamila | 830101 | neregistrovaní | B | 25:16 |
10 | Hozáková Markéta | 830101 | neregistrovaní | B | 26:22 |
11 | Špalková Kateřina | 790101 | Běžec + | B | 29:19 |
12 | Bártová Martina | 730101 | bez registrace | C | 30:52 |
13 | Maděrová Hana | 770101 | bez registrace | B | 30:52 |
14 | Bártová Veronika | 950101 | neregistrovaní | A | 30:56 |