Jdi na obsah Jdi na menu
 



AC Čáslav - oddíl atletiky

fotoalbum: www.czerf.rajce.net

sledujte i fotogalerii: https://jkottas.com


AKTUÁLNĚ rok 2018

20.5. 1.kolo 2.ligy mužů a žen v Litomyšli - odjezd v 7.30 od vlak.nádraží

12.5. krajské přebory ve vícebojích - odjezd z parkoviště na Ostrém rohu v 8.15

13 medailí z Youth athletics 8.5. v Kolíně: výsledky ve výsledcích a fotografie ve fotogaleriích

1.5. Polabské závody Kolín, zároveň Středočeský pohár - Čáslav obsadila 2.místo-výsledky na www.atletika.cz

Dorostenci statečně bojovali v 1.kole KP družstev a obsadili 3.místo o 17 bodů za Kladnem-na případný postup musí ve 2.kole Kladno porazit - 2.kolo bude 6.6. v Kolíně.Výsledky na www.atletika.cz

V rubrice Termínovka upraveny termíny

V rubrice: Výsledky 2018 najdete nové příspěvky

Do rubriky Historie přesunuty staré příspěvky.

Vyhlášení nejúspěšnějších sportovců Čáslavi proběhne 26.4. v divadle: seznam všech nominovaných na nást nce u šaten-sraz všech nominovaných v 18.45 před vše novédivadlem

Mistrovství ČR v přespolním běhu mládeže:Úspěšné vystoupení čáslavských běžců na Mistrovství ČR mládeže v.docx

77.ročník Běhu sady Vodranty a 7.r. Memoriálu Milana Suchomela přinesl 5 x krajského přeborníka, 4x 2.místo a 6x 3.místo. výsledky zde:Start.Vodranty.xls

Aktualizované oddílové rekordy zde:Hal.odd.rek. AC .xlsx

Mistrovství České republiky přineslo 2 medaile a 2 umístění ve finále:MČR hala 2018.docx

20180225_122926.jpg

 

Mladší žactvo přivezlo z krajských přeborů v hale pět medailí a 6 oddílových rekordů:Krajské přebory mladšího žactva.docx

 

Krajské přebory dospělých, mládeže a staršího žactva přinesly 3 přebornické tituly, 7x 2.místo a 5.x3.míst:o:KP hala 2018.docx

 


 

Youth athletics Kolín 8.5.2018

9. 5. 2018

 

Krajská soutěž přípravky 6.5.2018 Čáslav

9. 5. 2018

 

Závody přípravky Čáslav 6.5.

28. 4. 2018

 

Termíny podle kategorií

8. 4. 2018

Závody pro registrované povinné  
       
Přípravky   2018 Mladší žactvo
28.4. Zruč/S. 12.5. Kolín
6.5. Čáslav 18.5. St.Boleslav
20.5. Nymburk 1.6. Vlašim
27.5. Český Bord 10.6. Vlašim
2.6. Kutná Hora 09-10 22.6. Čáslav
3.6. Kutná Hora 07-08 7.9. Kolín
12.6. Vlašim 16.9. Čáslav
9.9. Kolín 07-08    
23.9. Beroun    
       
Starší žactvo   Dorost a junioři
27.4. Kladno 5.5. St.Boleslav
27.5. Kolín 26.5. Kladno
15.6. Beroun 6.6. Kolín
31.8. Kolín 29.8. Vlašim
    15.9. Č.Budějovice
       
Dospělí + vybraní od st. žactva výše  
20.5. Litomyšl    
26.5. Kladno    
9.6. Pardubice    
30.6. Ústí/O.    
25.8. Čáslav    
       
       
 

Běh Štěpánkou

8. 4. 2018