|
|
pořádá |
|
v neděli 17.3.2019 |
|
78.ročník Běhu sady Vodranty |
|
a Přebor Středočeského kraje v přespolním běhu |
|
6.r.Memoriálu Josefa Kunáška |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Začátek |
10,00 hodin |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Místo startu |
atletický stadion Čáslav Vodranty |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Přihlášky |
kancelář rozhlasu na stadionu |
|
|
|
|
|
|
krajský přebor předem mailem do 15.3.2019 na adresu: |
|
|
|
|
|
Jana Červenková , Pražská 1614, 286 01 Čáslav |
|
|
|
|
|
email: ja.cervenkova@seznam.cz |
|
|
|
|
|
|
dotazy tel.728162830 |
|
|
|
|
|
|
ostatní mailem nebo na místě nejpozději 1 hodinu před startem kategorie |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ředitel závodů |
Jana Červenková |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Hlavní rozhodčí |
ing.Milan Houser |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Šatny |
v omezeném množství v posilovně/ zákaz používat stroje/ |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Ceny |
ceny v celkové hodnotě 12000.-Kč |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Startovné |
děti r.08 a ml. neplatí |
|
|
|
|
|
|
50,-Kč ve všech žákovských a dorosteneckých kategoriích |
|
|
|
|
100,-Kč v kategoriích dospělých a juniorů |
|
|
|
|
|
závodníci KP startovné neplatí |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Časový pořad a délka tratí |
|
|
|
|
|
kategorie |
r.nar. |
délka |
barva |
trať.rekord |
oddíl |
|
čas |
|
přípravka ml. D |
10 a ml. |
300m |
dráha |
Vaňková Kristýna |
AC Čáslav |
|
54,9 |
|
přípravka ml. H |
10 a ml. |
300m |
dráha |
Apltauer Václav |
AC Čáslav |
|
52,4 |
|
přípravka st. D |
O8-09 |
300m |
dráha |
Tlamichová Aurora |
Atletika St.Boleslav |
|
49,7 |
|
přípravka st. H |
O8-09 |
1150m |
modrá |
Junek Vratislav |
AC Čáslav |
|
4:13 |
|
žákyně mladší |
O6-07 |
1150m |
modrá |
Vánišová Anna |
AC Čáslav |
|
4:29 |
|
žáci mladší |
O6-07 |
1550m |
oranžová |
Vinduška Pavel |
Atletika St.Boleslav |
|
5:28 |
|
žáci starší |
O4-05 |
1550m |
oranžová |
Friš Jan |
J.Litomyšl |
|
4:44 |
|
žákyně starší |
O4-05 |
1550m |
oranžová |
Auersvaldová Eliška |
Sprint Čáslav |
|
5:15 |
|
dorostenky |
O2-03 |
1550m |
oranžová |
Auersvaldová Eliška |
Sprint Čáslav |
|
5:19 |
|
dorostenci |
O2-03 |
4000m |
2xst. + 1x červená |
Bucifal Libor |
AC Čáslav |
|
12:49 |
|
muži mílaři + junioři |
01 a st. |
4000m |
2xst. + 1x červená |
Šacl Jiří |
Hv. Pardubice |
|
12:19 |
|
ženy mílařky+juniorky |
01 a st. |
4000m |
2xst. + 1x červená |
Maršánová Lucie |
Hv. Pardubice |
|
13:31 |
|
muži vytrvalci A |
99 - 80 |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Janů Jan |
Hv. Pardubice |
|
31:45 |
|
muži vytrvalci B |
79 - 70 |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Tichý František |
Chotěboř |
|
34:32 |
|
muži vytrvalci C |
69 - 60 |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Petronyuk Viktor |
TJ ČZU Praha |
|
35:00 |
|
muži vytrvalci D |
59 - 50 |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Kunášek Karel |
TK Čáslav |
|
40:11 |
|
muži vytrvalci E |
49 a st. |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Novák Zdeněk |
BK Jihlava |
|
46.29 |
|
ženy vytr.A |
99 - 85 |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Kalná Jitka |
Atletika Chrudim |
|
42:14 |
|
ženy vytr.B |
84 a st. |
10000m |
2xst. + 3x červená |
Kalná Jitka |
Atletika Chrudim |
|
42:14 |
|
Vyhlašování - průběžně |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Závodí se podle pravidel atletiky. Pořadatel si vyhrazuje právo změny čas.pořadu |
|
|
|
a rozdělení kategorií podle počtu přihlášených závodníků. |
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
|
Na Vaší účast se těší atleti AC Čáslav. |
Jana Červenková |
|
|
|
|
|
|
|
|
ředitelka závodu |
|
|
|