Jdi na obsah Jdi na menu
 


74.r.Běhu sady Vodranty

28. 3. 2015
  74.r.Běhu sady Vodranty
  Memoriál Josefa Kunáška
  Krajské přebory v přespolním běhu pro Střední Čechy
  28.3.2015
                 
    dívky nejmladší 06 a ml.   300m        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 15 Tlamichová Aurora 6 ZŠ Kounice 0:56      
2 91 Dubnová Barbora 6 JI HB 0:58      
3 3 Olivová Valentýna 6 Sokol Kolín 1:00      
4 81 Sahulková Adéla 6 TJ Sokol Kolín 1:01      
5 10 Kozlová Marie 6 AC Čáslav 1:01      
6 23 Scholzeová Eliška 7 Jiskra Zruč/S. 1:03      
7 82 Pokorná Klára 6 TJ Sokol Kolín 1:03      
8 51 Zelenková Anna 7 AC Čáslav 1:03      
9 89 Endrlová Amélie 6 JI HB 1:05      
10 37 Vomelová Markéta 6 Jiskra H.Brod 1:06      
11 61 Sosnovcová Žofie 7 AC Čáslav 1:08      
12 73 Dalešická Zita 6 AC Čáslav 1:09      
13 21 Lapáčková Tereza 8 Jiskra Zruč/S. 1:10      
14 80 Hynková Scarlett 6   1:10      
15 70 Fišerová Anna 6 AC Čáslav 1:11      
16 93 Mertlová Andrea 6 Praha 1:13      
17 12 Kopecká Adéla 6 AC Čáslav 1:16      
18 87 Henclová Dominika 9 JI HB 1:20      
19 79 Miláčková Veronika 6 ACČáslav 1:21      
20 48 Tyrkasová Klára 7 AC Čáslav 1:24      
21 99 Hrabánková Kateřina 8   1:25      
22 92 Metlová Sylvie 9 Praha 1:28      
23 98 Hrabánková Kristýna 10   1:51      
                 
    hoši nejml. 06 a ml.   300m        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 45 Hurdálek Jan 6 Atl. Jižní Město 0:55      
2 41 Vejrosta Kryštof 6 AC Čáslav 0:57      
3 4 Slavík Vojtěch 6 Sokol Kolín 1:00      
4 54 Apltauer Václav 8 AC Čáslav 1:01      
5 62 Těmín Jan   Sokol Kolín 1:02      
6 66 Kalle Nicholas 7 TK Zdice 1:02      
7 59 Sosnovec Martin 6 AC Čáslav 1:04      
8 85 Kamarád Ondřej 7 JI HB 1:06      
9 36 Petržálek Václav 6 Sokol Kolín 1:07      
10 2 Svoboda Matěj 8 Jiskra Zruč/S. 1:08      
11 58 Reimann Jakub 7 AC Čáslav 1:13      
12 90 Štursa Jaromír 9 JI HB 1:14      
13 96 Malina Petr 8 AC Čáslav 1:15      
14 1 Gabko Matěj 8 Jiskra Zruč/S. 1:19      
15 68 Fišer Vladimír 8 AC Čáslav 1:19      
16 100 Jánošík Dominik 9 Spartak Vlašim 1:27      
17 76 Přibyl Daniel 8 AC Čáslav 1:29      
18 83 Věchet Štěpán 9 AC Čáslav 1:30      
19 84 Kalný Vojtěch 10 KRB Chrudim 1:41      
20 97 Malina Pavel 11 AC Čáslav 1:42      
                 
    dívky ml. 04-05   300m        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 43 Beranová Sára 4 AC Čáslav 0:52      
2 30 Vlková Andrea 4 Sokol Kolín 0:53      
3 63 Těminová Ludmila 5 Sokol Kolín 0:53      
4 17 Havelková Anna 4 AC Čáslav 0:53      
5 18 Dusová Natálie 4 ZŠ Kounice 0:54      
6 72 Chmelová Klára 4 Hvězda Pardubice 0:54      
7 33 Novotná Aneta 4 Sokol Kolín 0:55      
8 78 Vyskočilová Adéla 4 AC Čáslav 0:55      
9 44 Vaňková Michaela 4 AC Čáslav 0:56      
10 67 Kovačičová Bára 5 AC Čáslav 0:57      
11 64 Fryčová Adéla 5 Nymburk 0:58      
12 95 Trnková Lucie 4 ACČáslav 0:59      
13 88 Rázlová Eliška 4 JI HB 0:59      
14 40 Jansíková Barbora 5 Jiskra H.Brod 1:00      
15 86 Šlechtová Anna 4 JI HB 1:01      
16 31 Bechyňová Gabriela 4 Sokol Kolín 1:01      
17 42 Jelínková Magdaléna 5 Sokol Kolín 1:01      
18 75 Nováková Agata 5 AC Čáslav 1:02      
19 9 Stehnová Tereza 5 AC Čáslav 1:02      
20 35 Hovorková Kateřina 4 Sokol Kolín 1:02      
21 29 Hofnerová Zuzana 5 Sokol Kolín 1:03      
22 24 Filipová Linda 5 Jiskra Zruč/S. 1:03      
23 1 Kamarádová Lucie 5 JI HB 1:06      
24 52 Apltauerová Hana 5 AC Čáslav 1:07      
25 65 Lázňovská Tereza 5 AC Čáslav 1:11      
26 74 Göttmansová Šárka 5 Střela Žebrák 1:13      
27 25 Filipová Kamila 5 Jiskra Zruč/S. 1:18      
                 
    hoši ml. 04-05   1km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 32 Petržálek Radek 4 Sokol Kolín 5:34      
2 33 Tvrzník Antonín 4 Sokol Kolín 5:37      
3 47 Šantavý Jakub 4 SKP Nymburk 5:39      
4 12 Kratochvíl Šimon 4 Sokol Kolín 5:40      
5 26 Hrubý Petr 5 AC Čáslav 5:40      
6 27 Hamsa Vojtěch 5 AC Čáslav 5:41      
7 39 Urban Matyáš 5 Střela Žebrák 5:41      
8 42 Boháč Vojtěch 5 AC Čáslav 5:42      
9 30 Konvalina Ian 4 Jiskra Zruč/S. 5:45      
10 38 Havlík Josef 4 AC Čáslav 5:56      
11 29 Konvalina Ondřej 5 Jiskra Zruč/S. 6:02      
12 31 Pernica Vojtěch 5 Sokol Kolín 6:06      
13 45 Kasal Petr 4 Hvězda Pardubice 6:23      
14 44 Nový Mikoláš 5 TK Zdice 6:30      
15 40 Kudrna Ondřej 5 Červ. Pečky 6:42      
                 
    žákyně ml. 02-03   1km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 2 Kopicová Kateřina 2 AO Střela Žebrák 5:03 1KP    
2 46 Novosadová Jitka 2 AC Čáslav 5:06 2KP    
3 13 Kubáčová Kamila 2 Sokol Kolín 5:14 3KP    
4 1 Radoňská Linda 2 Sokol Kolín 5:15      
5 48 Beránková Simona 2 JI HB 5:23      
6 25 Tobišková Martina 2 AC Čáslav 5:23      
7 28 Čepelová Karolína 3 Sl.Český Brod 5:28      
8 3 Olivová Natálie 3 Sokol Kolín 5:29      
9 43 Apltauerová Alena 3 AC Čáslav 5:38      
10 7 Šlehubrová Kristýna 3 Sokol Kolín 5:39      
10 16 Šringerová Magdaléna 2 Sokol Kolín 5:39      
12 4 Pavlíková Eliška 3 Sokol Kolín 5:40      
13 6 Olivová Lucie 3 Sokol Kolín 5:52      
14 5 Kulhavá Kateřina 3 Sokol Kolín 5:54      
15 36 Filounová Iveta 3 SKP Nymburk 5:58      
16 35 Vejrostová Daniela 3 AC Čáslav 5:59      
17 34 Jansíková Adéla 3 Jiskra H.Brod 6:08      
18 11 Pernicová Soňa 3 Sokol Kolín 6:15      
19 8 Vokounová Adéla 3 Sokol Kolín 6:16      
20 10 Rothanzlová Helena 3 Sokol Kolín 6:19      
21 41 Rejchrtová Ema 3 SKP Nymburk 6:24      
22 19 Vosecká Karolína 2 Sokol Kolín 6:29      
23 9 Kopecká Denisa 3 Sokol Kolín 6:35      
                 
    žáci mladší 02-03   1km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1. 70 Šámal Jiří 2 Sokol Kolín 5:42 1KP    
2 62 Martínek David 2 Sl.Český Brod 6:01 2KP    
3 72 Šedivý Josef 3 Sokol Kolín 6:11 3KP    
4 67 Dubjak Ondřej 3 Jiskra Zruč/S. 6:13      
5 48 Stehno Roman 2 AC Čáslav 6:14      
6 54 Stárek Vojtěch 2 AC Čáslav 6:15      
7 63 Schovanec Matyáš 2 Sl.Český Brod 6:21      
8 93 Kudrna Ladislav 2 Červené Pečky 6:23      
9 92 Fryč Jakub 3 Nymburk 6:26      
10 91 Němeček Ondřej 3 AC Čáslav 6:26      
11 76 Bílek Jakub 3 Sokol Kolín 6:32      
12 50 Buřič Karel 2 AC Čáslav 6:39      
13. 6 Teplý Vojtěch 2 Sokol Kolín 6:41      
14. 97 Šantavý Jiří 3 SKP Nymburk 6:54      
15. 79 Fafejta Štěpán 3 Sokol Kolín 6:58      
16. 95 Adamec Jiří 3 Spartak Vlašim 7:15      
17. 4 Rothanzl Jiří 2 Sokol Kolín 7:31      
18. 96 Přibyl Jan 3 AC Čáslav 7:34      
                 
    žákyně starší 00-01   1,5km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1. 37 Jurečková Anežka 0 Sokol Kolín 5:40 1KP    
2. 53 Kozlová Anna 1 AC Čáslav 6:05 2KP    
3. 99 Cyrusová Eliška 1 JI HB 6:10      
4. 55 Vánišová Anna 1 AC Čáslav 6:10 3KP    
5. 22 Prášilová Klára 1 Sokol Kolín 6:14      
6 36 Uherková Lucie 0 Sokol Kolín 6:30      
7 27 Košatová Anna 1 Sokol Kolín 6:35      
8 38 Sokolová Karolína 0 Sokol Kolín 6:36      
9 31 Pešová Denisa 1 Sokol Kolín 6:56      
                 
    žáci st. 00-01   1,5km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 65 Martínek Tomáš 0 Sl.Český Brod 5:03 1KP    
2 87 Krakuvčík Tadeáš 1 Sokol Kolín 5:09 2KP    
3 59 Hodboď Ondřej 0 SKP Nymburk 5:09 3KP    
4 47 Vladyka Vít 1 TJ Neratovice 5:19      
5. 88 Hefner Vojtěch 1 Sokol Kolín 5:33      
6 7 Podnecký Tomáš 1 Sokol Kolín 5:50      
7 98 Kotlas Filip 1 JI HB 5:55      
8 94 Nový Matěj 0 Střela Žebrák 6:05      
9 9 Vítek Jakub 1 Sokol Kolín 6:12      
10 18 Knypl Tomáš 0 Sokol Kolín 6:23      
11 14 Pavlas Vojtěch 1 Sokol Kolín 6:44      
12 11 Slavíček Patrik 1 Sokol Kolín 7:58      
                 
    dorostenky 98-99   1,5km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1. 60 Šuková Martina 98 Sokol Kolín 5:24 1KP    
2 1 Doudová Kateřina 99 Sokol Kolín 5:34 2KP    
3 40 Bohatá Adéla 99 Sokol Kolín 6:57 3KP    
4 41 Tichá Šárka 99 Sokol Kolín 6:59      
                 
    muži mílaři 95 a st.   4km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1. 224 Rychlík Jakub 94 Sokol Kolín 13:20 1KP    
2 269 Chyba Martin 86 AC Čáslav 13:21 2KP    
3 247 Bureš Martin 89 Sokol Kbely 13:40      
4 225 Morávek Antonín 83 Sokol Kolín 13:46 3KP    
5 270 Mocek Tomáš 79 AC Pardubice 14:19      
6 218 Dubjak Petr 70 Jiskra Zruč/S. 15:10      
7 256 Štarha Patrik 95 AC Čáslav 15:38      
                 
                 
    junioři 96-97   4km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 207 Franc Matouš 96 Sokol Kolín 13:02 1KP    
2 213 Lietavec Jiří 96 AC Čáslav 13:38 2KP    
3 200 Coubal Martin 97 Sokol Kolín 14:02 3KP    
4 216 Gladkov Martin 97 AC Čáslav 15:46      
                 
  st.č. ženy mílařky 95 a st.   4km        
1 259 Dvořáková Petra 81 AC Čáslav 15:12 1KP    
2 230 Příhodová Klára 88 Sl.St.Boleslav 15:44 2KP    
3 209 Zbůrová Alice 95 TJ Neratovice 18:23 3KP    
4 243 Přibylová Jana 78 Čáslav 20:02      
5 244 Eidrnová Drahomíra 83 SKP Hvězda Pardubice 20:23      
                 
  st.č. juniorky   4km        
1 203 Vocásková Renata 96 Sokol Kolín 15:02 1KP    
2 212 Auersvaldová Eliška 96 AC Čáslav 15:51 2KP    
3 202 Janůrková Barbora 97 Sokol Kolín 17:14 3KP    
4 201 Filounová Adéla 97 Sokol Kolín 18:10      
5 254 Jirásková Nikola 1 Jiskra Zruč/S. 21:12      
                 
    dorostenci 98-99   4km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 205 Křeček Jiří 98 Sokol Kolín 13:14 1KP    
2 215 Kratochvíl Vojtěch 98 AC Čáslav 14:10 2KP    
3 214 Křenovský Adam 98 AC Čáslav 14:47 3KP    
4 211 Bureš Ondřej 99 TJ Neratovice 15:36      
5 240 Adamec Josef 99 Spartak Vlašim 17:00      
6 222 Hruška Adam 99 Sokol Kolín 17:27      
7 223 Kupka Lukáš 98 Sokol Kolín 17:27      
                 
                 
    muži vytrvalci A 95 - 76            
    muži vytrvalci B 75- 66            
    muži vytrvalci C 65- 56            
    muži vytrvalci D 55-46            
    muži vytrvalci E 45 a st.            
    ženy vytrvalkyně r.95 a st.   10km        
pořadí st.č. jméno r.nar. oddíl čas      
1 226 Roubíček Martin 75 USK Provod Ústí n. L. 35:09   1B  
2 204 Rohlík Václav 80 Třemošnice 35:52   1A  
3 272 Wolf Josef 79 AC Čáslav 36:53 1KP 2A  
4 235 Herel Luboš 71 Lesk Kolín 37:08 2KP 2B  
5 208 Jánošík Rudolf 71 Spartak Vlašim 37:36 3KP 3B  
6 231 Kudrna David 77 Slavoj Čáslav 37:52   3A  
7 232 Klvan Norbert 72 SKC Pečky 39:09   4B  
8 221 Veleta  Rudolf 96 SVČ Ledeč 39:22   4A  
9 248 Petronjuk Viktor 60 ČZU Praha 40:08   1C  
10 264 Jordanov Marcel 74 Obec Klamoš 40:15   5B  
11 210 Tomek Jozef 79 AC Čáslav 40:48   5A  
12 245 Němec Arnošt 68 Kolín 41:10   6B  
13 251 Kalný Petr 81 KRB Chrudim 41:23   6A  
14 237 Kubišta Petr 65 Sokol Kolín 41:59   2C  
15 246 Mazač Matin 73 Čáslav 42:08   7B  
16 249 Vyskočil Jan 73 AC Čáslav 42:14   8B  
17 274 Prchal Pavel 59 Cyklo sport Kern 42:16   3C  
18 206 Němec Jiří 48 Atletika Vlašim 42:50   1D  
19 242 Říha Jaroslav 53 Tenis Týnec 42:59   2D  
20 271 Kučera Martin 83 CSC Český Brod 43:00   7A  
21 236 Bechyně Radek 57 Sokol Kolín 43:06   9B  
22 228 Šťástna Jakub 88 Grand Prix Kolín 43:45   8A  
23 273 Opočenský Jaroslav 57   43:47   4C  
24 217 Urban Jaroslav 58 ZŠ Kounice 44:01   5C  
25 241 Adamcová Andrea 73 Spatak Vlašim 45:00    
26 255 Černovský Zadek 82 Kutná Hora 45:44   9A  
27 265 Hrabánek Vojtěch 75 Velký Osek 45:47   10B  
28 276 Starý Oldřich 60 Sokol Kral.Vinohrady 46:29   6C  
29 258 Dvořáček Josef 84 Čáslav 47:52   10A  
30 261 Staněk Milan 66 Kenast Pečky 48:01   11B  
31 250 Věchtová Kamila 76 AC Čáslav 48:44    
32 229 Tyrkasová Alena 77 Čáslav 49:24    
33 260 Zeman Vladimír 59 Sokol Kolín 50:10   7C  
34 266 Valta Stanislav 58 GP Kolín 52:17   8C  
35 275 Hurychová Kristýna 87   52:45    
36 257 Horáček Jan 64 Kolín 54:44   9C  
37 219 Řípa Milan 48 AC Čáslav 55:07   3D  
38 262 Veselý Milan 48 Sokol Kolín - GP 55:26   4D  
39 227 Šťástnová Lenka 65 Grand Prix Kolín 55:33    
40 239 Vosyka Ladislav 50 AZ tým Světlá 58:43   5D  
41 263 Pícha Tomáš 52 TJ Agro Kolín 59:33   6D  
42 233 Havlíčková Vlasta 75 Kutná Hora 1:07:10    
43 234 Nocarová Monika 82 Kutná Hora Wild team 1:07:10    
44 220 Gaman Jaroslav 35 Avanti Havířov 1:08:53   1E  
DNF 267 Plešinger Stanislav 38 Sokol Kolín